XXVII Niedziela Zwykła – 4.10.2020

XXVII Niedziela Zwykła – 4.10.2020

 Jesteśmy  dłużnikami Boga, bo tylko dzięki Niemu żyjemy   i dlatego  zlekceważenie Jego spraw jest lekceważeniem  samego siebie. Gdy tak trudne czasy i niepewna przyszłość, gdy nasza wiara się chwieje, gdy brak nam miłości wobec swoich i potrzebujących – bierzmy do ręki Różaniec. W tej modlitwie jest wiele nadziei i pokoju.

  1. Dziś  o g.11.00 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.  Na g.9.00 przychodzą kandydaci do bierzmowania.
  2. Bierzmowani mają spotkania – w środę o g.17.00 i w niedzielę o g.9.00
  3. Jutro wspominamy św. Siostrę Faustynę, w środę NMP Różańcową.
  4. Msza św. i Różaniec w poniedziałek, w środę i piątek o g.18.30, we wtorek i czwartek o g.17.00 (szczególnie dla dzieci i osób starszych, którym trudno przyjść na Różaniec wieczorem). Po Różańcu Msza św. W niedzielę o g.11.00.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę z Gościejewa rodz.: Trzeciaków, Bukowych, Jerzyków, Furmanów i Olejników (p. Gruchociakom i Kaczmarkom – za ofiarę).  W sobotę proszę rodz: Romana Kostki, Parzyszów, Roszczaków, Macieja Furmana i Kulińskich.
  6. Od przyszłej niedzieli będzie można składać wymienianki.
  7. Można zabrać z kościoła wieńce żniwne.
  8. Dziś o g.14.00 poświęcenie odnowionej kapliczki MB w Gościejewie – dziękuję p. Irenie Klarzyńskiej za trud jej odnowienia.
  9. Prasa katolicka (Przewodnik, Mały Przewodnik, Gość Niedzielny, Niedziela,  a także Mały Gość. Zapraszamy do kiosku – zawsze są numery wolne. Jest jeszcze kilkanaście kalendarzy.  

          Przypominamy, że jesteśmy w strefie czerwonej – nosimy maski.

Dodaj komentarz