XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2022

– w poniedziałek, 10 października – bł. Angeli Truszkowskiej, zakonnicy
    – w czwartek, 13 października – bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika
    – w sobotę, 15 października – św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła

2. Dziś na każdej Mszy świętej liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przystępujących do Komunii Świętej.

3. Za tydzień w niedzielę, 16 października obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. W tym dniu po każdej Mszy świętej zbiórka na Papieski Fundusz Stypendialny przeznaczony dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin.

4. Trwa miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec w dzień powszedni o godz. 18:30, w sobotę o godz. 16:30, w niedzielę o godz. 10:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w środy i piątki. W czwartek, 13 października będziemy też czcić Matkę Bożą Fatimską.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Wawrzyniak, Fabisiak, Drukarczyk, Fabianowski, Gruchociak Seweryn i Gruchociak Wiktor. Za tydzień proszę rodziny: Mądra, Wytrzyszczak, Kasprzak, Idziak, Woźniak.

6. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.