XXXII Niedziela Zwykła – 8.11.2020

XXXII Niedziela Zwykła – 8.11.2020

Być gotowym na przyjście Chrystusa to wielka mądrość życiowa, zaś wiara w życie wieczne pomaga w codziennym życiu czynić dobro a w cierpieniu dodaje nadzieję. „Bądźcie gotowi” – zachęca nas dziś Chrystus. Oby nie było tragicznego zaskoczenia, gdy powie: „Zaprawdę powiadam wam:               nie znam was …”

  1. Dziś Dzień Solidarności z Prześladowanymi Chrześcijanami.
  2. W środę św. Marcina i  Święto Niepodległości – o g.10.00 Msza św. w int. Ojczyzny.
  3. Msze św. z wymieniankami i Dziesiątką Różańca o g.18.00. Podczas  wymienianek będziemy modlić się też za zmarłe Matki Różańcowe: we wtorek za zmarłe Matki z Mokronosa i Józefowa, w środę – z Wrotkowa Serafinowa i Kaczejgórki, w czwartek – z Wziąchowa, Małgowa i Bułakowa,   w piątek – z Gościejewa, Skałowa i Suśni. 

      Prosimy każdego dnia o podanie imion i nazwisk zmarłych Matek i z jakiej Róży.

4. Wymienianki roczne zostały podzielone na trzy części – każda część  będzie odczytywana w kolejną niedzielę (rozpoczniemy za tydzień).

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty z Józefowa rodz.: Ziętkiewiczów, Waldemara Mielcarka, Kaczmarków i Jaśniaków. W sobotę proszę rodz.: Twardowskich, Fabisiaków, Mielcarków, Wacków, Szymczaków i Roszczaków.       

6. W sobotę był pogrzeb + Teresy Drukarczyk z Bułakowa, natomiast w czwartek będzie   pogrzeb +  Mariana Mielcarka z Małgowa – wieczny odpoczynek …

7. Prasa katolicka (Przewodnik, Gość Niedzielny, Niedziela  i Opiekun).

Dodaj komentarz