V NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.02.2022

1. Dziś po każdej Mszy świętej przed kościołem zbierane są ofiary na zakony klauzurowe w naszej diecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel.

– w czwartek, 10 lutego – św. Scholastyki, dziewicy
         – w piątek, 11 lutego – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

3. Za tydzień w niedzielę, 13 lutego Różaniec Fatimski o godz. 10:30.

4. Dziękuję za uprzątnięcie choinek i ozdób bożonarodzeniowych osobom: Tobiasz Talarczyk, Adam Plawiński, Sebastian Sobański, Przemysław Pietrzak, Kacper Stróżyk, Jakub Szklanny, Mateusz Jańczak, Karol Krzekotowski.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Pieniężny, Kmiecik, Wysocki, Kapała, Kryś. Za tydzień proszę: Maria Kostka, Siudy, Henryk Zawodny, Kozłowska, Stanisławski.

6. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

7. W związku z kwarantanną Księdza Proboszcza intencje od poniedziałku do piątku zostaną przeniesione na następny tydzień i Mszy świętych nie będzie. W razie przypadku pogrzebu czy wezwania do chorego proszę się kontaktować pod numerem: 723 542 765.