II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13.03.2022

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13.03.2022
  1. Dziękuję za ofiary złożone zeszłej niedzieli na Ukrainę. Zebrano 3915 zł.

  2. W tym tygodniu, 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa patrona naszej diecezji. W tym dniu będziemy polecą naszą diecezję i nasze rodziny św. Józefowi.

  3. Trwa Wielki Post. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18:30, gorzkie żale w niedzielę o 10:40. W czasie Wielkiego Postu można składać w kopertach daninę diecezjalną. Koperty na daninę znajdują się w kruchcie na stoliku.

  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego rodzinom: Wyduba, Galewska, Maciejczyk, Fabisiak, Wiesner Urszula, Wiesner Krzysztof. Za tydzień proszę rodziny: Roszczak, Talaga, Klamarczyk, Karolczak, Mocydlarz. W związku z rekolekcjami, które rozpoczynają się w najbliższą sobotę proszę, aby posprzątać kościół w piątek.

  5. Od najbliższej soboty, 19 marca rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Zachęcam wszystkich do udziału w rekolekcjach: dorosłych, młodzież, kandydatów do bierzmowania, dzieci szkolne i chorych. Ze względu na rekolekcje w sobotę nie będzie Mszy świętej we Wziąchowie i w Serafinowie. Rekolekcje poprowadzi ks. Antoni Wita FDP – orionista z Kalisza.

  6. W sobotę, 12 marca zmarł + Jerzy Misiak, lat 69, zam. Serafinów. Różaniec w Serafinowie w sobotę i w niedzielę o godz. 19:30. Termin pogrzebu nie jest jeszcze ustalony.

  7. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego” i „Opiekuna”.PLAN REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Sobota, 19 marca:

9:00 – Msza święta z nauką ogólną

11:00 – Msza święta z nauką ogólną

17:00 – Msza święta z nauką ogólną


Niedziela, 20 marca:

7:30 – Msza święta z nauką ogólną

9:00 – Msza święta z nauką dla dzieci szkolnych

11:00 – Msza święta z nauką dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania


Poniedziałek, 21 marca

9:00 – Msza święta z nauką ogólną

11:00 – Msza święta z nauką dla chorych

19:00  Msza święta z nauką ogólną


Spowiedź wielkopostna odbędzie się w poniedziałek od godziny 10:00 – 11:00 i od 18:00 – 19:00.