INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 – 24 WRZESIEŃ 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 18 – 24 WRZESIEŃ 2023

PONIEDZIAŁEK 18 wrzesień św. Stanisława Kostki – święto

7:00 + Jan, Marianna, Stanisław, Maria, Jan, Józef, Jan, Stanisław, Stefania, Edward, Franciszek, Stanisława, Antoni, Leonia i zmarli z tych rodzin
WTOREK 19 wrzesień

7:00 Za parafian
ŚRODA 20 wrzesień św. Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy Męczenników

7:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Marka
CZWARTEK 21 wrzesień św. Mateusza Apostoła – święto

19:00 + Bronisława Szwałek w 22 r. śm., Ignacy, Stefania Stefaniak, Stanisław Krzekotowski, Władysław Łąkowski, zmarli z rodziny Szwałków, Sikorów, Stefaniaków i z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Stanisław Kostka, Kunegunda Piesyk, Marian Stróżyński, Zbigniew Bakalarz, zmarli z rodziny Kostków i Jaśniaków
PIĄTEK 22 wrzesień

18:00 + Maria Woźniak – intencja Maryli Woźniak, rodziny Kurzawów z Małgowa, Władysława Woźniaka

19:00 + Łucja Adamczak w 27 r. śm., Władysław Adamczak, zmarli z rodziny Zawiślaków, Adamczaków i Grześkowiaków

19:30 + Grzegorz Stróżyk – intencja szwagra Macieja z rodziną, rodziny Czajków, Czubaków Grębowa, Lukasów i Kazimierza Czajki z Trzemeszna, Bartosza Szczypior z Trzemeszna, rodziny Szajdów z Mokronosa, rodziny Gawrońskich z Serafinowa, rodziny Szczygórów i Pawlickich z dziećmi, rodziny Szajdów i Przybyszewskich i Edwarda Rybczyńskiego z rodziną
SOBOTA 23 wrzesień św. o. Pio z Pietrelciny

14:00 Wziąchów + Łucja Machowicz w 5 r. śm. – intencja córki Janiny i Jolanty z rodziną i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

16:00 + Genowefa Piskorek w 31 r. śm., zmarli z rodziny Długich i Frąckowiaków

18:00 Serafinów Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i św. Rozalii, o zdrowie dla Jolanty i Hieronima Borowczyków w 30 r. ślubu i o Boże błogosławieństwo dla Ignacego z okazji roczkuNIEDZIELA 24 wrzesień XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
Rocznica Poświęcenia Katedry – święto; Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

7:30 + Anna, Franciszek, Franciszka, Ignacy Dąbrowscy, Irena, Józef Pudys, Jolanta, Henryk Błaszyk, zmarli z rodziny Dąbrowskich, Florkowskich i Jarusów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Franciszek, Franciszka, Władysław Baszkowscy, Tomasz Baszkowski, Czesław, Gertruda Wolniak i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Antonina w 12 r. śm., Szczepan, Franciszek, Antonina Krzyżanowscy, Irena, Wiktoria, Szczepan Szczepaniak, Edward Leśniak, Zenon Goliński, Teresa, Bronisław Wasik, Antoni Frąckowiak, zmarli z rodziny Kaniewskich, Krzyżanowskich, Gorwów
Chrzest: Rozalia Łąkowska