V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03.04.2022

1. Trwa Wielki Post. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 18:30. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 10:40. Dziękuję za daninę diecezjalną. Można rezerwować ławki.

2. W najbliższy czwartek (pierwszy czwartek kwietnia) parafie dekanatu koźmińskiego są zaproszone do Sanktuarium św. Józefa w ramach comiesięcznej modlitwy w intencji rodzin i obrony życia poczętego. O godz. 17:00 nabożeństwo, o godz. 18:00 Msza święta. Zachęcam do indywidualnego pielgrzymowani.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy świętej poświęcenie palm.

4. Dziś po Mszy świętej o godz. 11:00 spotkanie rodziców i dzieci przed Pierwszą Komunią.

5. W środę o godz. 17:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

6. W piątek o godz. 19:30 spotkanie rady parafialnej.

7. Za tydzień  niedzielę rada rodziców ze Szkoły Podstawowej w Mokronosie organizuje kiermasz placków na parkingu przykościelnym w godzinach od 8:00 – 12:00.

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego rodzinom: Tyczyńska, Stanisławski, Parzysz, Trzeciak. Za tydzień proszę rodziny: Bukowy, Furman, Jerzyk, Olejnik, Kaczmarek.

9. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.