V Niedziela Zwykła – 7.02.2021

V Niedziela Zwykła – 7.02.2021

          Jezus uzdrowił wielu chorych. Może uzdrowić naszą zranioną dumę, pokaleczone przez grzechy serce, osłabioną nadzieję, chorą miłość, skostniałą wiarę. „Wszyscy Cię szukają” – powiedział Piotr do Jezusa. Także i my – tu obecni …  „Panie Ty leczysz złamanych na duchu”

  1. Msze św. codziennie o g.18.00.
  2. W czwartek wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Będziemy modlić się za naszych chorych.
  3. Na razie nie możemy odwiedzać chorych, bo nie możemy przejeżdżać z domu do domu. Można jednak umówić się z księdzem na indywidualne odwiedziny z posługą sakramentalną, zwłaszcza, gdy jest to potrzebne..
  4. Bardzo dziękuję za pomoc w wyniesieniu choinek i żłóbka – byli: ks. Robert, kościelny Józef, Dawid Roszczak, Karol Krzekotowski, Jakub Szklanny, Mateusz Jańczak, Kacper Stróżyk, Sebastian Sobański, Adam Klawiński, Igor Klawiński – wszystkim wielkie Bóg  zapłać …
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty z Bułakowa rodz.: Wojtkowiaków, Bogusława Zielonki, Garbarków, Naglaków, Adama Gruchociaka, Kaczmarków, Romana Gruchociaka i Łąkowskich (p. Szklannej – za ofiarę).  W sobotę proszę  rodz.: Masłowskich, Ożogów, Sierszulskich,  Łukasza Fabisiaka i Patalasów.
  6.  Prasa katolicka (Mały Przewodnik, Niedziela, Gość Niedzielny).