X NIEDZIELA ZWYKŁA 11.06.2023

1. Dziś po Mszach świętych przed  kościołem zbiórka na uczelnie katolickie. Za tydzień zbiórka przed kościołem na budujące się kościoły w naszej diecezji.

– we wtorek, 13 czerwca – św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
    – w środę, 14 czerwca – bł. Michała Kozala, kapłana i męczennika
    – w czwartek, 15 czerwca – bł. Jolanty Księżnej Kaliskiej, zakonnicy
    – w piątek, 16 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    – w sobotę, 17 czerwca – Niepokalanego Serca Maryi, św. Alberta Chmielowskiego, kapłana

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. W poniedziałek na Msze świętą o dobre żniwa i szczęśliwe urodzaje zapraszamy na godz. 19:00 mieszańców Małgowa, we wtorek mieszkańców Wziąchowa, w środę mieszkańców Kaczagórki, w czwartek mieszkańców Wrotkowa, w piątek mieszkańców Skałowa, w sobotę mieszkańców Gościejewa i Paniwoli. W każdy dzień nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek, 15 czerwca o godz. 19:00 wraz z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła. Pierwszy ołtarz przygotowują mieszkańcy Wziąchowa, drugi ołtarz mieszkańcy Małgowa, trzeci ołtarz mieszkańcy Bułakowa, czwarty ołtarz mieszkańcy Kaczagórki. Proszę mieszkańców Kaczagórki o przygotowanie ołtarza (zostawienie) na Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. We wtorek, 13 czerwca zapraszamy na Różaniec Fatimski na godz. 18:30.

5. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Krawiec, Kwiatkowski i kwiaty rodzinom: Cepil, Szymczak, Kaczmarek, Krawiec, Kwiatkowski, Włodarczyk, Klause. Za tydzień proszę rodziny: Tomajer, Szeląg, Praczyk, Misiak, Kaniewski, Paterek, Krzyżanowski.

6. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.