XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.07.2023

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.07.2023
 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  – w poniedziałek, 3 lipca – św. Tomasza Apostoła – święto
  – w czwartek, 6 lipca – bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy
  – w sobotę, 8 lipca – św. Jana z Dukli, kapłana

 2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca lipca. Nawiedzenie chorych od godz. 8:00 – proszę chorych zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17:00 – 18:00.

 3. W kościele św. Stanisława Biskupa w Koźminie Wlkp., organizowane są koncerty organowe w ramach „Koźmin – Barok Festiwal” w niedzielę 9 i 16 lipca o godz. 16:30, w czwartek 16 lipca o godz. 16:30. SZCZEGÓŁY TUTAJ

 4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty rodzinom: Baszyński, Misiak, Gniazdowska Renata, Kolęda, Frąckowiak, Gorwa. Za tydzień proszę rodziny: Chałupniczak, Misiak Ewa, Misiak Jarosław, Gniazdowska Alicja i Wielebski.

 5. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gość niedzielny”.