XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022

– w poniedziałek, 27 czerwca – św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła
    – we wtorek, 28 czerwca – św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    – w niedzielę, 3 lipca – św. Tomasza Apostoła

2. W środę, 29 czerwca przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu o godzinie 9:00 i 19:00. Przed kościołem zbierane będą ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze.

3. Dziękuję za ofiary składane na media katolickie w zeszłym tygodniu. Zebrano 328 zł. Dziękuję za uczestnictwo w oktawie Bożego Ciała, przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca lipca. Okazja do spowiedzi świętej o godz. 17:00 – 18:00. Nawiedzenie chorych od godz. 8:00. Proszę zgłaszać chorych do zakrystii.

5. Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy w tym czasie i codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

6. We wtorek, 21 czerwca zmarła + Maria Jamry, lat 58, zam. w Bułakowie. Pogrzeb odbył się w sobotę, 25 czerwca o godz. 11:00. W środę, 22 czerwca zmarł + Krzysztof Śmigielski, lat 46, zam. w Mokronosie. Pogrzeb odbył się w piątek, 24 czerwca o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek…

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty rodzinom: Zawiślak, Adamczak, Rychlewska, Nowak. Za tydzień proszę rodziny: Konowalczyk, Mikołajczyk, Kostka, Błaszczyk, Zawada.

8. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.