XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021

  1. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
    – w poniedziałek, 09.08 – św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy
    – we wtorek, 10.08 – św. Wawrzyńca, diakona i męczennik
    – w sobotę, 14.08 – św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana

2. W przyszłą niedzielę, 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Suma odpustowa o godzinie 11:00 z Procesją Eucharystyczną. Zapraszam służbę liturgiczną, dziewczynki do sypania kwiatków, strażaków. Po każdej Mszy świętej błogosławieństwo ziół, kwiatów i zboża.

3. Dziękuję za sprzątanie kościoła rodzinom: Chałupniczaków, Rogowiczów, Wójcików, Krakowskich, Wachowiaków, Leśniaków, Krzekotowskich, Walczaków i Serków. Za tydzień w sobotę na godzinę 9:00 zapraszamy rodziny: Wojtkowiak, Piskorek, Nowaccy, Kryś, Walczak, Irena Serek

4. W najbliższy piątek przypada 13-sty dzień miesiąca sierpnia. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszam na Różaniec Fatimski na godzinę 18:30.

5. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych samolotową pielgrzymką do Francji odbędzie się 15-go sierpnia o godzinie 19:00 w salce przy parafii św. Stanisława w Koźmienie Wielkopolskim – zaprasza ks. Marian Podlarz.

6. Zapraszam do nabywania prasy katolickiej: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.