XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2022

1. Dziś po każdej Mszy świętej zbiórka na uczelnie katolickie.

2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii:
    – we wtorek, 20 września – Andrzeja Kim Teonga, Pawła Chong Hasanga i towarzyszy męczenników
    – w środę, 21 września – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – święto
    – w piątek, 23 września – św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana
    – w niedzielę, 25 września – bł. Władysława z Gielniowa

3. W sobotę, 24 września odbędzie się rowerowa pielgrzymka młodzieży z parafii św. Stanisława Biskupa w Koźminie Wlkp. do św. Rozalii w Serafinowie. Msza święta o godz. 12:00.

4. W przyszłą niedzielę, 25 września obchodzić będziemy 108 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

5. Spotkanie rodziców i dzieci, które w maju przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę, 1 października po Mszy świętej o godz. 17:00.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Naglak, Masłowska, Mróz, Ożóg i Fabisiak. Za tydzień proszę rodziny: Sierszulski, Patalas, Poczta, Pluciński i Szymczak.

7. Dziękuję za ofiary składane w zeszłą niedzielę. Zebrano 2622 zł.

8. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

1. Tomasz Kaniewski, kawaler, wyznanie rzymsko – katolickie, zam. ul. Siedlemińska 32/5 Jarocin, parafia MB Fatimskiej w Jarocinie

Anna Kornelia Kowalewicz, panna, wyznanie rzymsko – katolickie, zam. ul. Siedlemińska 32/5 Jarocin, parafia MB Fatimskiej w Jarocinie

Módlmy  się  za  narzeczonych,  aby  jak  najlepiej  przygotowali  się  do godnego  przyjęcia  Sakramentu  Małżeństwa. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy narzeczonymi, proszony jest poinformowanie o tym księdza proboszcza. Należy jednak pamiętać, że jakiekolwiek pomówienia i oszczerstwa są grzechem ciężkim.

Ks. Piotr Wesołowski