XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

1. Bóg zapłać za ofiary: na Papieski Fundusz Stypendialny – zebrano 350 zł i za ofiary na niedzielę inwestycyjną – zebrano 2300 zł.

– w poniedziałek, 18 października – św. Łukasza Ewangelisty – święto
    – we wtorek, 19 października – bł. Jerzego Popiełuszki – kapłana i męczennika
    – w środę, 20 października – św. Jana Kantego, kapłana
    – w piątek, 22 października – św. Jana Pawła II, papieża
    – w sobotę, 23 października – św. Jana Kapistrana, kapłana

3. Za tydzień przeżywać będziemy niedzielę misyjną. Przed kościołem zbierane będą ofiary na misje.

4. Trwa październik. Różaniec codziennie o 18:30, dzieci zapraszamy na różaniec w środy i piątki. W soboty różaniec o 16:30, w niedzielę o 10:30.

5. Zbliża się listopad – miesiąc poświecony zmarłym. Wypominki jednorazowe i całoroczne można składać codziennie po Mszy świętej.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Frąckowiak, Roszczak, Kapiński, Włodarczyk, Wawrzyniak. Za tydzień proszę rodziny: Klauza, Kuś, Roszczak, Wolny, Patalas Tomasz i Patalas Paweł.

7. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2022 i prasa katolicka.