INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 KWIECIEŃ 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 KWIECIEŃ 2023

PONIEDZIAŁEK 10 kwiecień PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

7:30 + Franciszek Kuliński w 11 r. śm., Irena Kulińska, Rozalia w 29 r. śm., Jan Mądry, Franciszka Łąkowska, zmarli z rodziny Kulińskich, Gabryelczyków, Mądrych, Ajzopów

9:00 + Władysław Adamczak w 33 r. śm., Łucja Adamczak, zmarli  z rodziny Zawiślaków, Adamczaków i Grześkowiaków

11:00 + Franciszek Suchodolski w 25 r. śm., zmarli z rodziny Suchodolskich, Nowaczyków, Nowaków, Orwatów, Tadaszaków, Dworniczaków, Grządków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

13:00 Serafinów + Jerzy Misiak – intencja sąsiadów Ruszczyńskich, rodziny Paszków z Baszkowa, rodziny Wasików, Kaczmarków, Kubiaków, Chmielarczyków  z Serafinowa, Sylwestrwa Pireckiego i Teresy Szymczak, Kamili i Moniki, rodziny Wałęsów i Tanasiów z Serafinowa, sąsiadów Kinków i rodziny Leśniaków z Serafinowa
WTOREK 11 kwiecień

18:00 + Jan Krawiec – intencja rodziny Grodzkich, Wachowiaków i Waleńskich, chrześniaka Mirka z żoną i córką Klaudią z Krostoszyna, od sąsiadów Błaszyków, Dymarskich, Jędrkowiaków, Maćkowiaków, Gryglów, Jaworskich, Migasiewiczów, Haliny Klarzyńskiej, Czesławy Jankowiak, Dariusza Klarzyńskiego, Mieczysława i Łucji Kaniewskich z Pogorzeli

19:00 + Arkadiusz Symczak w 5 r. śm., Janina, Jan Szymczak, Anna, Jan Szajda i zmarli z rodziny

19:30 + Krzysztof  Masłowski w 4 r. śm., Janina, Marek, Jan, Wiktoria Masłowsy, Marianna, Edward, Bernard Kubiak, zmarli z rodziny Nawrotów, Zwierzów, Masłowskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
ŚRODA 12 kwiecień

18:00 + Czesław Szymczak w 10 r. śm., zmarli z rodziny Seraszek, Szymczak, Włódarczyk i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 + Jan Gruchociak w 12 r. śm., Marianna, Władysław Gruchociak, Zygmunt Pierszała, Józefa Machowska, Franciszka Bodel, zmarli z rodziny Gruchociaków, Teodorczyków, Szymczaków, Pierzchałów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo NMP w rodzinie

19:30 + Maria Kostka w 18 r. śm., zmarli z rodziny Kostków, Nawrockich, Szlachtów i Mąkowskich
CZWARTEK 13 kwiecień

18:00 + Wiesław Misiak – intencja Grażyny Walczak z rodziną, Łukasza Walczaka z rodziną, rodziny Krysickich z Wielowsi i Kuziów z Psiego Pola

18:30 Różaniec Fatimski

19:00 + Alfons, Władysława Grygiel, Henryk Naskrętski, zmarli z rodziny Gryglów, Jaśniaków i Naglaków
PIĄTEK 14 kwiecień

15:00 Chrzest: Konrad Szkudłapski

19:00 + Katarzyna, Czesław Glinkowscy, Helena, Władysław, Czesław Kaczmarek

19:30 + Czesława Balcer w 2 r. śm., Edward Balcer, zmarli z rodziny Balcerów, Galewskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
SOBOTA 15 kwiecień

15:00 Wziąchów + Maria Migasiewicz w 41 r. śm., Józef Migasiewicz, Joanna, Franciszek, Teofil, Andrzej Gryszka, Irena Klonowska, Adolf  Robakowski, Waldemar Robaszyński, Barbara, Władysław Junik, zmarli z rodziny Migasiewiczów, Gryszków, Robakowskich, Juników, Wałęsów, Klonowskich

16:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny Ostojak w 80 r. urodzin

17:00 + Bronisław, Władysława, Ignacy, Agnieszka Tomczak, Maria, Kazimierz Marcinek, Józef, Mieczysław Poczta, Marianna Florkowska, Ignacy, Agnieszka Ratajczak, zmarli z rodziny Ratajczaków i Grzegorzewskich

19:00 Serafinów Za parafianNIEDZIELA 16 kwiecień NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:30 + Franciszek Chudziński, Bożena Parzysz w 27 r. śm., Stanisława Chudzińska, Maria, Jan Parzysz i zmarli z rodziny

9:00 + Michał Misiak w 38 r. śm., Wernika, Franciszek, Bronisława Misiak

11:00 + Andrzej Nowacki, Roman Paluszkiewicz, Władysław Szmiłyk, Anna Mikołajczk, zmarli z rodziny Kasprzaków i Nowackich
Chrzest: Nikola Fabianowska

13:00 Serafinów Z okazji 80 r. urodzin Stanisławy, dziękując za przeżyte lata i prosząc o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i o siły na dalsze lata oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny