INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 LIPIEC 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 LIPIEC 2023

PONIEDZIAŁEK 10 lipiec

18:00 + Urszula Praczyk  – intencja rodziny Wojtkowiaków z Romanowa, kuzynostwa Darii i Kryspina i Natalii z rodzinami, rodziny Wawrockich, Androwiaków z Kromolic, cioci Heleny, rodziny Prymowiczów i Andrzejaków, rodziny Jamrych i Nele

19:00 + Marek Masłowski w 23 r. śm., zmarli z rodziny Masłowskich, Kubiaków, Nawrotów, Zwierzów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Czesław Bałoniak – intencja Marioli i Olka Leśniaków z rodziną, rodziny Leśniaków z Serafinowa, rodziny Golińskich, rodziny Jamry i od mieszkańców Wrotkowa
WTOREK 11 lipiec św. Benedykta, opata – święto

19:00     + Andrzej Kąkolewski – intencja rodziny Juskowiaków z Nowej Wsi, bratowej Ireny, bratanka Roberta z rodziną, właścicieli i pracowników firmy Naglak, Hieronima Borowczyka z rodziną i Bonifacego Borowczyka z rodziną, Ani, Agnieszki, Eweliny z rodzinami, chrześnicy Lidki z rodziną
ŚRODA 12 lipiec św. Brunona Bonifcego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika      

19:00 + Edward Gruchociak – intencja syna Wiktora z rodziną, syna Tomasza z rodziną, córki Heleny z mężem, chrześniaka Dariusza z rodziną i córkami, siostrzenicy Ireny z rodziną, rodziny Szymczaków z Nowin, Pachurków i Krawców z Kobylina, Kopciów i Misiaków, Kaczmarków i Sendeckich, Fabianowskich i Romana Gruchociaka z rodziną
CZWARTEK 13 lipiec św. Andrzeja Świerada i św. Benedykta – pustelników

18:00 + Czesław Bałoniak – intencja sąsiadów Michalaków, sąsiadów Mikołajczyków, Pocztów, Sitarzów i rodziny Wawrzyniaków

18:30 Różaniec Fatimski

19:00 + Jan Czajka w 4 r. śm., zmarli z rodziny Czajka, Antczak, Kaczmarek, Spychała, Klinowskich, Matuszewskich, Witkowskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Urszula Praczyk – intencja kuzynki Małgorzaty Połczyńskiej z rodziną z Nabyszyc, Agnieszki i Grzegorza Maryniaków z dziećmi, rodziny Jamrych z Wrotkowa, rodziny Chudzińskich i Gidlewiczów z Gościejewa, Burczyków z Gościejewa, koleżanek i kolegów z klasy ze SP w Mokronosie
PIĄTEK 14 lipiec

18:00 + Piotr Galiński w 2 r. śm., zmarli z rodziny Galińskich i Janiczków, Marek Dawidowicz

19:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Zbigniewa Konarczak w 40 r. ślubu

19:30 + Anna Rybka w 6 r. śm., zmarli z rodziny Galewskich, Rybków, Wawrzynowiczów i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
SOBOTA 15 lipiec św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

17:00 Stanisław, Maria Sikora, Władysław, Jan, Józefa, Edmund, Jadwiga, Józef Łąkowscy, Leon, Jadwiga Kościelni, Zofia, Jan Konarczak, zmarli z rodziny Szwałków, Stefaniaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Jan Sobański w 2 r. śm., Marianna, Rozalia, Michał, Teresa, Józef Sobańscy, Antonina, Jan, Jan, Kazimierz Jankowscy, Zofia Wolf, zmarli z rodziny Sobańskich i JankowskichNIEDZIELA 16 lipiec XV Niedziela zwykła Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7:30 + Genowefa Piskorek, zmarli z rodziny Długich i Frąckowiaków

9:00 + Krystyna, Stanisław, Józefa, Stanisław Nowak, Stanisław Marszałek, Maria, Michał Nowaczyk i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Jan Jankowiak w 19 r. śm., zmarli z rodziny Jankowiaków i Dąbrowskich i o Boże błogosławieństwo w rodzinie
Chrzest: Marcin Bestry

12:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jana i Genowefy Szwałków w 60 r. ślubu – intencja dzieci