INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17 – 23 LIPIEC 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 17 – 23 LIPIEC 2023

PONIEDZIAŁEK 17 lipiec

19:00 + Edward Gruchociak – intencja Zygmunta Fabisiaka z rodziną, rodziny Mądrych, Pospiechów z Głogienina, Wawrzyniaków i Chałupniczaków, Eugeniusza Fabisiaka z rodziną, rodziny Naglaków i Masłowskich, Kółka Rolniczego w Bułakowie, Bogusława Robakowskiego z rodziną, OSP Bułaków, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło numer 5 w Pogorzeli, od Sylwka Gruchociaka z rodziną, sąsiadów Kempów i Plucińskich i Urszuli Zielonki z rodziną
WTOREK 18 lipiec bł. Szymona z Lipnicy

19:00 + Irena Klonowska w 6 r. śm., Władysława, Walenty, Jerzy Misiak, zmarli z rodziny Klonowskich, Gryszków i Misiaków
ŚRODA 19 lipiec

19:00 + Andrzej Kąkolewski – intencja rodziny Gruchotów ze Skałowa, Kajów z Psiego Pola, sąsiadów Zarycznych, mieszkańców Skałowa, rodziny Prajsów z Gościejewa, Władysławy Gruchot, rodziny Karolczaków i Zachmanów z Gościejewa, zarządu oraz zawodników klub sportowego KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
CZWARTEK 20 lipiec

19:00 + Edward Gruchociak – intencja Bernardy Zielonki z rodziną, rodziny Trawińskich i Szczepaników z Bułakowa, Leszka i Sławomira Gruchociaków z rodzinami i Aldony Skotowskiej z rodziną, sąsiadów: Gawrońskich, Kaczmarków, Błaszczyków, Marciniaków, Idziaków i Marianny Robak, rodziny Wytrzyszczaków z Bułakowa i Grzesiaków z Krotoszyna, rodziny Przybyszewskich z Bułakowa, rodziny Krystkowiaków, Romana Kubiaka z rodziną, Reginy Robakowskiej, Liliany i Sylwii z rodzinami, Adama Gruchociaka z rodziną, Rafała Teodorczyka z rodziną
PIĄTEK 21 lipiec

16:00 + Roman Wałęsa – intencja kuzyna Wojciecha Andrzejewskiego z żoną i synem, rodziny Pietrzaków z Mokronosa i Wałęsów z Serafinowa, rodziny Strzyżyków z Koźmina, rodziny Leśniaków z Mokronosa, rodziny Śmigielskich z Mokronosa, Jadwigi Leśniak z rodziną z Mokronosa i rodziny Leśniaków z Serafinowa
Chrzest: Gabriel Szklanny

19:00 + Bronisław Drukarczyk – intencja sąsiadki Ewy Gołdyn i Kasi z rodziną z Kaczagórki
SOBOTA 22 lipiec św. Marii Magdaleny, święto


17:00 + Janina, Stanisław Kmiecik, Marianna, Wojciech Gustowscy, zmarli z rodziny i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 Serafinów + Ewa, Henryk Karolczak, Jan GruchotNIEDZIELA 23 lipiec XVI niedziela zwykła św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy

7:30 + Czesław Talarczyk w 14 r. śm.

9:00 + Piotr Woźny w 2 r. śm., Mieczysława, Walenty, Zbigniew, Paweł Woźny, Stanisława, Ignacy, Henryk Stachowiak, Wiktoria Stachowiak

11:00 + Janina Burczyk w 13 r. śm., Kazimierz Burczyk, Janina, Stefan Skrzypczak i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie