INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 – 31.10.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 25 – 31.10.2021

PONIEDZIAŁEK 25 październik
 

18:30 Różaniec

19:00 + Edward w 7 r. śm., Stefan, Maria Kostka, Katarzyna, Maciej Nawroccy, Maria, Stanisław, Ryszard Szlachta, Walentyna, Mikołaj, Zenon Mąkowscy i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

WTOREK 26 październik

18:00 + Jan Sobański – intencja Aleksandry Walczak, rodziny Sobańskich i Głowinkowskich, Beaty Krawczyk, Anny i Mariusza Jaśniaków

18:30 Różaniec


ŚRODA 27 październik

18:30 Różaniec

19:00+ Janusz Leśniak – intencja chrześniaczki Agnieszki z rodziną

CZWARTEK 28 październik św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza

18:00 + Martyna Cienkusz – intencja babci Cecylii i wuja Marka z rodziną

18:30 Różaniec

19:00 + Marian Mielcarek w 1 r. śm., Wiktoria, Czesław Mielcarek, Bogumiła Szych, Tadeusz Woźniak, Genowefa, Mieczysław Przybył i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie                                                                                                                                                                                                                    


PIĄTEK 29 październik  

18:30 Różaniec

19:00 + Jerzy Ratajczak – intencja chrześniaczki Wioletty z rodziną z Bułakowa i od Teresy Ratajczak z rodziną z Krotoszyna


SOBOTA 30 październik

16: 30 Różaniec

17:00 + Stefana, Włodzimierza Wydubów oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

19:00 Serafinów + Bronisław, Teresa Wasik, Eugeniusz, Czesława, Zygmunt Błaut, zmarli z rodziny Wasików, Błautów i Krzyżanowskich  oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinieXXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 31 październik

7:30 Za prafian

9:00 + Jerzy Misiak – intencja ojca i brata Tomka z rodziną, brata Andrzeja z żoną, brata Janka z żoną i teściem, od rodziny Cieślaków Sapieżyna i Maćkowiaków z Koźmina, od szwagierki Elżbiety z mężem i synami, od bratanicy Agnieszki, bratanka Marka z rodziną i bratanka Krystiana z Angeliką


10:30 Różaniec

11:00 + Waldemar Robaszyński, Maria, Józef Migasiewicz, Joanna, Franciszek, Teofil, Andrzej Gryszka, Irena Klonowska, Adolf Robakowski, Barbara, Władysław Junik, zmarli z rodziny Migasiewiczów, Wałęsów, Gryszków, Robakowskich