NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17.04.2022
  1. Jutro, w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego msze święte jak w każdą niedzielę.

  2. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. Kto w tym dniu będąc w stanie łaski uświęcającej przystąpi do Komunii Świętej, odmówi Koronkę do Bożego Miłosierdzia i uczci obraz  Jezusa Miłosiernego otrzyma wiele łask ze Zdroju Bożego Miłosierdzia.

  3. Jutro jak co roku kościołem zbierane będą ofiary na KUL.

  4. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego osobom: Adam Klawiński, Sebastian Sobański, Tobiasz Talarczyk, Karol Krzekotowski i Przemysław Pietrzak.

  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego osobom: Kostka, Parzysz, Roszczak, Furman, Kulińska, Tyczyńska, Nowacka. Za tydzień proszę: Prajs, Staniek, Kasprzak, Nowak, Taczała.

  6. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w środę o godz. 18:00.