XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021

XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021

          „Posyłam cię do ludzi o bezczelnych twarzach i zatwardziałych sercach” – takie słowa usłyszał prorok Ezechiel. I dziś nie brak takich – spoglądają na nas z kolorowych gazet, ekranów telewizora, niekiedy są wśród nas. Myśmy uwierzyli Jezusowi, który przyjął nasze słabości, aby nas z nich wyswobodzić. Strzeżmy się tylko niedowiarstwa, bo wprowadza na bezdroża różnych sekt,     w których nie ma zbawienia.

  1. Msze św. w tym tygodniu w dni powszednie codziennie o g.19.00.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kwiaty z Mokronosa rodz.: Grzybów, Stróżyków,    Klarzyńskich, Krawczyków, Śmigielskich i Porawskich. W sobotę  proszę rodz.: Prociów, Szymczaków, Wydubów, Zgorzelaków, Wolniaków, Czajków.
  3. W sobotę był pogrzeb + Krystyny Seraszek z Małgowa – wieczny odpoczynek …
  4. Prasa katolicka (Przewodnik, Gość Niedzielny, Niedziela, Opiekun).    
  • Ks. Podlarz z Koźmina organizuje pielgrzymkę do Francji w II połowie sierpnia. Chętni mogą się skontaktować – tel.601 983 676.  
  • Po raz XXVII rusza na szlak pielgrzymi na Jasną Górę koźmińska Grupa „Czerwona”.. Pielgrzymka trwa od 7 do 13 sierpnia. Szczegóły na afiszu  w gablotce.