XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.10.2022

1. Obchodzimy dziś XXII Dzień Papieski – 44 rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolice Piotrową. Dziś po każdej Mszy świętej przed kościołem zbierane są ofiary na Fundusz Stypendialny przeznaczony dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel.

– w poniedziałek, 17 października – św. Ignacego Antiocheńskiego
    – we wtorek, 18 października – św. Łukasza Ewangelisty, święto
    – w środę, 19 października – bł. ks. Jerzego Popiełuszki
    – w czwartek, 20 października – św. Jana Kantego, kapłana
    – w piątek, 21 października – bł. Jakuba Strzemię, biskupa
    – w sobotę, 22 października – św. Jana Pawła II, papieża

3. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień misyjny. Za tydzień przed kościołem taca na misje.

4. Można składać wypominki jednorazowe i całoroczne.

5. W zeszłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych. We Mszach świętych uczestniczyły 654 osoby, do Komunii Świętej przystąpiło 316 osób.

6. Trwa miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec w dzień powszedni o godz. 18:30, w sobotę o godz. 16:30, w niedzielę o godz. 10:30. Dzieci zapraszamy szczególnie w środy i piątki. W poniedziałek różaniec wyjątkowo o godz. 17:30.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Mądra, Wytrzyszczak, Kasprzak, Marciniak, Kaczmarek. Za tydzień proszę rodziny: Kempa, Wyzuj, Pakosz, Trawiński, Jędrkowiak, Szymałka.

8. Jest nowy numer: „Gościa niedzielnego”.