INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 PAŹDZIERNIK 2022

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 10 – 16 PAŹDZIERNIK 2022

PONIEDZIAŁEK 10 październik bł. Angeli Truszkowskiej, zakonnicy

18:00 + Franciszek, Antonina, Szczepan Krzyżanowscy, Joanna, Franciszek Bruder, Teresa Woźniak, Teresa, Bronisław Wasik, Janusz Gorwa, zmarli z rodziny Krzyżanowskich, Bruderów, Frąckowiaków

18:30 Różaniec

19:00 Zmarli z rodziny Ruszczaków, Maćkowiaków, Klawińskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwieWTOREK 11 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Edward Kostka w 8 r. śm., zmarli z rodziny Kostków, Szlachtów, Nawrockich i Mąkowskich

19:30 + Krzysztof Śmigielski – intencja Edwarda Dutkowiaka z rodziną, rodziny Szczotków i Szymczaków z Krotoszyna i rodziny Szczotków z WrocławiaŚRODA 12 październik

18:00 + Jan Urny w 28 r. śm., Cecylia, Stanisław Dąbrowscy, zmarli z rodziny Urnych, Dąbrowskich, Przybylskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

18:30 Różaniec

19:00 + Henryk Tyczyński w 7 r. śm., Bogdan Malina

19:30 + Irena Szczepaniak – intencja Iwony i Bogdana Leśniaków z Mateuszem, Marty i Piotra Zajfertów, rodziny Szczepaniaków i Trzeciaków, chrześniaka Przemka i rodziny Hajdnerów z Dębiogóry , rodziny Jankowskich ze Skałowa, rodziny Szczepaników z Krotoszyna
CZWARTEK 13 październik bł. Honorata Koźmińskiego, zakonnika

18:00 + Tadeusz Szeląg – intencja szwagra Henryka z rodziną, rodziny Szymczaków z Pogorzałek Wielkich, chrześnicy Joanny z rodziną, chrześniaka Zbigniewa z rodziną, Beaty i Andrzeja Szymczaków z Wyrębina

18:30 Różaniec Fatimski

19:00 + Józef Staniewski w 11 r.  śm., Rozalia, Stanisław Staniewscy, Anastazja, Władysław Kaniewscy, Antoni Frąckowiak, Stefan, Grzegorz Teodorczyk, zmarli z rodziny Staniewskich, Kaniewskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Wioleta Bruder – intencja syna Erwina z rodziną, rodziny Juskowiaków z Jarocina, Jana Reszela, Krystyny Zawieja i rodziny Nabzdyk
PIĄTEK 14 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Cecylia w 8 r. śm., Stefan, Franciszek, Rozalia Szczęśni, Szczepan, Józefa, Józef, Teresa Fabisiak, Stefan, Maria Marcinkowscy, Władysław Kempa, Łucja Karpińska, zmarli z rodziny Szymczaków, Bartkiewiczów i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Władysław Pluciński – intencja Andrzeja i Stanisława Plucińskich z rodzinami, chrześniaka Stefana Fabisiaka z rodziną, rodziny Fabianowskich z Bułakowa, rodziny Kaczmarkiewiczów, Jerzego Kaczmarka z rodziną z Borzęcic, rodziny Orplów z Gostyniai Dariusza Drukarczyka z rodziną


SOBOTA 15 październik św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła

15:00 Wziąchów + Czesław Machowicz – intencja wnuczki Katarzyny Biczak z mężem, Donaty i Witolda Biczak z córką, Krystyny i Mariana Biczak z Ostrowa

16:30 Różaniec

17:00 Mokronos + Jan Nowacki z 2 r. śm., Leszek Nowacki, Stanisław Biernat, zmarli z rodziny Nowackich i Biernatów
Chrzest: Alicja Kąkolewska

19:00 Serafinów + Jerzy Misiak – intencja rodziny Misiaków z Mokronosa, Grzegorza Pawlaka i Wojciecha Styburskiego z rodzinami, rodziny Parzyszów i Pietralów, Agnieszki Porawskiej, rodziny Michalaków z Wrotkowa, Ewy i Mirosława Kaźmierczaków ze Staniewa, Ewy Kaźmierczak i rodziny Juszków, Barbary i Romana Woźniaków z Góreczek


NIEDZIELA 16 październik XXII Dzień Papieski XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Tadeusz Wójcik w 33 r. śm., Władysława Wójcik, zmarli z rodziny Wójcików, Kaczmarków, Śmigielskich, Sobańskich i Roszczaków

9:00 + Bronisława Misiak – intencja kuzyna Franciszka z Mokronosa, Marii Kaniewskiej z rodziną, rodziny Naglaków z Głuchowa, rodziny Kostków z Mokronosa

10:30 Różaniec

11:00 + Jan, Ludwika, Stefan, Czesława, Zenon, Robakowscy, zmarli z rodziny Robakowskich, Mateckich i o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinie i gospodarstwie