XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

 Każdy z nas otrzymał od Boga jakieś talenty – dary i możliwości, byśmy je przyjęli i rozwijali. Co z nimi zrobiliśmy? Wciąż możemy podjąć życie wiary, bliższe Boga i ludzi. „Nie śpijmy przeto jak wielu, ale czuwajmy  i bądźmy trzeźwi …”

  1. Msze św. z ostatnimi wymieniankami i Dziesiątką Różańca o g.18.00.   
  2. W niedzielę uroczystość Chrystusa Króla kończąca Rok Kościelny.
  3. Wspominać będziemy:    – we wtorek św. Elżbietę, – w środę bł. Karolinę Kózka,  – w piątek św. Rafała Kalinowskiego, – w sobotę Ofiarowanie NMP.                                                                                                
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty z Józefowa rodz.: Fabisiaków, Twardowskich, Mielcarków i Klarczyków. W sobotę proszę resztę rodzin z Józefowa.
  5. Dziękuję też za ofiary na nasze remonty – w niedzielę zebraliśmy 1.735,- zł, Bóg zapłać.
  6. Prasa katolicka (Przewodnik, Gość Niedzielny, Niedziela).                                           
  7. Ze względu na trwającą epidemię i ograniczenia nie będzie w tym roku rekolekcji. Wykorzystujmy więc każdą możliwość modlitwy, udziału sakramentach i Mszy św., zwłaszcza w dni powszednie i czytania prasy katolickiej, bo zaczynamy przyzwyczajać siebie i nasze dzieci do życia bez Jezusa i Kościoła …                   Przypominamy, że w razie potrzeby udzielamy Komunię św. na rękę – prosimy tylko podchodzić wtedy na początku jej rozdzielania.  Zwracajmy też uwagę, że może ktoś w naszym sąsiedztwie potrzebuje pomocy, choćby w zakupach.

Dodaj komentarz