Intencje mszalne 3-9.05.2021

Intencje mszalne 3-9.05.2021

3.05. NMP Królowej Polski

         7.30 – + Janina (9r.) Bronisław, Szczepan, Maria i Edward Dutkowiak, Agnieszka i Stanisław Zielonka, Władysława i Stanisław Wawrzyniak, Józef Iwański oraz o zdrowie i błog. Boże w rodzinie i gospodarstwie

         9.00 – Za parafian

       11.00 – W intencji Strażaków (od Strażaków z Gościejewa)

_______________________________________________________________________

4.05. wtorek

          g.18.30 – I.+ Pelagia, Teresa i Ignacy Woźniak, Władysław Kempa, Łucja Karpińska,  rodz. Woźniaków, Kempów, Szczęsnych, Kubiaków i Jędryczków oraz z prośbą o zdrowie i błog. Boże w rodzinie       

                        II.+ Stefan Robakowski (od Masłowskich, Gawrońskich, Stefana Fabisiaka i Czesławy Jankowiak, Jolanty Woźniak, Romana Kubiaka z rodz.,  szwagra Edwarda Gruchociaka Eugeniusza Fabisiaka z rodz)                      

_______________________________________________________________________

5.05. środa

          g.18.30 (Nowenna) – I.+ Aniela Przybyszewska (na rocz. urodzin i imieniny)  rodz. Przybyszewskich i Robakowskich

                         II.+ Marian Mielcarek (od kuzyna Wiesława z rodz. i Stanisława Adamczaka, kuzynki Renaty z rodz. z Walerianowa, Kasprzaków z Małgowa)

_______________________________________________________________________

6.05. czwartek

g.18.30 – I.+ Anna Krawiec (od siostrzenicy Emilii z rodz. z Koryt, siostrzeńca Ryszarda z Roszek, Kuszów z Biadek i Brzozy, chrześniaczki Krysi z rodz.,     siostrzenicy Grażyny i siostrzeńców: Bogdana i Zdzisława)

               II.+ Jan Zielonka (od brata Zenona z rodz., siostry Reginy i Karoliny Kaczmarek z rodz., Grzegorza Mikołajczyka z rodz., Jadwigi i Kaźmierskich z Wronowa) 

_______________________________________________________________________

7.05. I piątek  

g.18.30 – I. Zbiorowa za zmarłych

               II.+ Teresa Siuda (od Marianny Kostka, Dariusza Kostki, Iwony Kromarek, Beaty Ulanowskiej, Anety Lisieckiej i Pauliny Siuda z rodzinami)

_______________________________________________________________________

8.05. sobota

g.17.00 – + Edmund Skrzypczak (od bratowej Ewy, chrześniaka Błażeja z żoną, bratanka Sebastiana z rodz., bratanicy Izabeli, z rodz., bratanicy Patrycji z rodz. )

             18.30 (Serafinów) + Joanna (3r.) i Jan Borowczyk, Stanisław Kornobis  

_______________________________________________________________________

9.05.   VI    Niedziela  Wielkanocna

                7.30 – + Marianna (12r.) i Edmund Baran, Antonina i Stanisław Sobierajczyk, Małgorzata Florkowska, Władysław, Bronisława i Władysława Pluta,  Janina i Ignacy   Ratajczak, Janusz Leśniak, Grzegorz Gręda, Teresa i  Jan Poczta oraz o błog. Boże dla rodziny i w gospodarstwie

      9.00 – Za parafian

    11.00 – + Jan Kasprzak (od Fikierów z Cieszkowa, chrześniaczki Ireny i Aliny z rodzinami,   Bajodków z Borzęcic, chrześniaczki Aliny z mężem, chrześniaczki Renaty z rodz., Wierzbickich z Kotlina)              

_______________________________________________________________________