INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 – 8 PAŹDZIERNIK 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 – 8 PAŹDZIERNIK 2023

PONIEDZIAŁEK 2 październik Aniołów Stróżów

17:30 + Pelagia Grzelka w 2 r. śm., Feliks Grzelka, Maria, Zbigniew Jamry, zmarli z rodziny Kulińskich, Kostków, Grzelków i Misiaków

18:00 + Wanda Grzonka – intencja chrześniaka Ireneusza i Zenona Szymałków z Bułakowa
Różaniec  po Mszy świętej
WTOREK  3 październik

18:30 Różaniec

19:00 + Antoni, Marianna Gabryelczyk, Czesław, Marianna Szymczak, Paweł Raś, zmarli z rodziny Gabryelczyków, Przybylskich, Szymczaków, Stachowiaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:30 + Maria Szymczak – intencja syna Michała z żoną i córkami, rodziny Bogutów ze Strzegowy, Tomka, Pawła, Andrzeja Patalas z Wrotkowa, Haliny Jakubek i Romany Wielebskich z rodziną, kolegów z zakładów pracy „Mahle”
ŚRODA 4 październik św. Franciszka z Asyżu

18:00 + Bronisław Drukarczyk – intencja Szymczaków i Szymurów z Pogorzeli

18:30 Różaniec

19:00 + Jan, Cecylia, Irena, Zbigniew Florkowscy, Bogdan Mikołajczyk, Janina Gembiak, zmarli z rodziny Florkowskich
CZWARTEK 5 październik św. Faustyny Kowalskiej

18:00 + Bronisław Drukarczyk – intencja Karola Mielcarka i Mirosława Gruszki z rodzinami

18:30 Różaniec

19:00 + Sylwester Kuliński w 5 r.  śm., Marianna Szymczak, Magdalena, Józef, Zofia Drozd, Maria, Franciszek Tałajczyk, Czesława, Stefan Robakowscy, Agnieszka, Franciszek, Stefan Kulińscy, zmarli z rodziny Drozdów, Robakowskich, Kulińskich, Tałajczyków, za dusze w czyśćcu cierpiące i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:30 + Stanisław Kostka, Kunegunda Piesyk, Marian Stróżyński, Zbigniew Bakalarz, zmarli z rodziny Kostków i Jaśniaków
PIĄTEK 6 październik św. Brunona, kapłana

16:00–17:00 Spowiedź

17:00 Za zmarłych

17:30 + Bolesław Szymczak w 10 r. śm., zmarli z rodziny Szymczaków i Miśków

18:00 + Waldemar Kotala – intencja rodziny Klausów z Kaczagórki i Przybyszów
Różaniec po Mszy świętejSOBOTA 7 październik Matki Bożej Różańcowej

15:00 Wziąchów + Jacek Horała, Józef, Józefa, Władysław Fabianowscy, Anna, Józef Horała, Ireneusz Szymczak i zmarli z rodziny

17:00 + Jarosław Staniek w 15 r. śm., zmarli z rodziny Stańków i Zielonków
Różaniec po Mszy świętej

19:00 Serafinów + Józef Zielonka w 11 r. śm., Piotr Zielonka w 16 r. śm., Janina, Andrzej Zielonka, Czesława, Helena, Jan, Bogusław Roszczak, zmarli z rodziny Zielonków i Roszczaków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie
NIEDZIELA 8 październik XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Kazimierz w 17 r. śm., Rozalia, Stanisław Gęstwa, Józefa, Jan, Mirosław, Zofia, Leon Przepierzyńscy, Maria, Wojciech, Edward Chlebowscy, Helena Szymańska, Zygmunt Woźniak i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Marianna, Czesław Jańczak, Maria Biedna, Krystyna Seraszek, Stefan Walkowiak, Andrzej Kurzawa, zmarli z rodziny Jańczaków, Garbarków, Seraszków, o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

11:00 + Wincenty Kostka w 9 r. śm., Janina Kostka – intencja córki Joanny z rodziną
Różaniec po Mszy świętej