INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26.09.2021

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 20 – 26.09.2021

PONIEDZIAŁEK 20 wrzesień św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

19:00 + Jan Zielonka – intencja Sylwii i Zbigniewa Jędrkowiaków, Łucji Szklannej, Reginy Robakowskiej, Anieli Łąkowskiej z rodzinami i Wiesławy CiunajpisWTOREK 21 wrzesień św. Mateusza Apostoła – święto

19:00 + Ignacy Stefaniak, Bronisława Szwałek w 20 r. śm., Stefania Stefaniak, Stanisław Krzekotowski, Władysław Łąkowski, zmarli z rodziny Szwałków, Stefaniaków, Sikorów oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

19:30 + Zbigniew Skrzypczak – intencja cioci Władysławy Szymczak i kuzynostwa: Alicji, Anny, Grzegorza, Rafała, Wojciecha z rodzinami


ŚRODA 22 wrzesień

19:00 + Sylwester Trawiński – intencja rodzin: Wachowiaków i Gęstwów, Marii Biernat z Kobylina, Pawlików i Biszczaków, Woźniców, Golińskich, Magdaleny i Jarosława Gano z synamiCZWARTEK 23 wrzesień św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana

18:00 + Genowefa Piskorek, zmarli z rodziny Długich i Frąckowiaków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

19:00 + Łucja, Władysław Adamczak, Janina Mielcarek, Stanisława, Franciszek Zawiślak oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie

PIĄTEK 24 wrzesień

19:00 + Antonina w 10 r. śm., Szczepan, Franciszek, Antonina Krzyżanowscy, Janusz, Edward Gorwa, Wiktoria, Szczepan Szczepaniak, Edward Leśniak, Zenon Galiński, Teresa, Bronisław Wasik, Antoni Frąckowiak, zmarli z rodziny Gorwów, Krzyżanowskich i KaniewskichSOBOTA 25 wrzesień bł. Władysława z Gielniowa

16:00 + Jolanta, Henryk Błaszczyk w 2 r. śm.

17:00 + Maria, Stanisław, Feliks, Jan, Urszula, Wiktoria, Andrzej Bruder, Joanna, Józef Walendowsy, Maria Pietrzak, Helena Dzięcioł, Rozalia, Jan Lisik, Katarzyna, Wojciech Zielińscy oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
O Boże błogosławieństwo dla Emilii Kasprzak z okazji roczku

19:00 Serafinów Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bogdana w 50 r. urodzinXXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 26 wrzesień św. Kosmy i Damiana

7:30 + Kazimierz w 15 r. śm., Rozalia, Stanisław Gęstwa, Józefa, Jan, Mirosław, Zofia, Leon Przepierzyńscy, Maria, Wojciech Chlebowscy, Helena Szymańska, Zygmunt Woźniak i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Stefan w 1 r. śm., Arleta, Michał, Marianna Pacan, Bronisława, Władysław, Władysława Pluta, Jan, Maria Zefirian, Marta, Józef Krysiak

11:00 + Franciszek, Franciszka, Władysław Baszkowscy, Czesław, Gertruda Wolniak, zmarli z rodzin: Waszkowskich, Kaźmierczaków, Wolniaków, Walkowiaków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie