XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021

– w poniedziałek, 20 września – św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
    – we wtorek, 21 września – św. Mateusza Apostoła – święto
    – w czwartek, 23 września – św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana
    – w sobotę, 25 września – bł. Władysława z Gielniowa
    – w niedzielę, 26 września – św. Kosmy i Damiana

2. Dziś po Mszy świętej o godzinie 11:00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

3. Za tydzień we wszystkich kościołach odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przystępujących do Komunii świętej.

4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu. Będą głosić słowo o tematyce powołaniowej, a przed kościołem będą zbierać ofiary na utrzymanie seminarium duchownego.

5. W zeszłym tygodniu na tacę inwestycyjną zebrano 2535 zł. Bóg zapłać.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Misiak, Talarczyk, Król, Szymczak, Łakomiak. Za tydzień proszę o posprzątanie rodziny: Dutkowiak, Trowińska, Krzotowski, Kwiatkowski, Dutkowiak, Kasprzak.

7. Jest do nabycia prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Opiekun.