INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31.07 – 06.08.2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 31.07 – 06.08.2023

PONIEDZIAŁEK 31 lipiec św. Ignacego z Loyoli, kapłana

Nie ma Mszy świętej
WTOREK 1 sierpień św. Alfonsa Mari Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

11:00 Pogrzeb: + Grzegorz Stróżyk

18:00 + Roman Wałęsa – intencja rodziny Proć, Wolniak, Kubackich, Misiaków z Serafinowa, Chałupniczaków z Mokronosa, sąsiadów Kinków, Mielcarków, Gruszków, Konowalczyków, Skrzypczaków i Stanisława Kurzawy, rodziny Grzonka, Łąkowskich, Wójcików, sąsiadów Płończaków i Gościniaków

19:00 + Stefania Pestka w 9 r. śm., zmarli z rodziny Pestków
ŚRODA 2 sierpień

18:00 + Helena Wawrzyniak w 3 r. śm., Sylwester Wawrzyniak

19:00 + Andrzej Teodorczyk w 3 r. śm., Ewa Kaźmierczak, zmarli z rodziny Teodorczyków, Gruchociaków i Napierałów

19:30 + Stanisław Furman w 12 r. śm., Irena Furman w 10 r. śm. i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
CZWARTEK 3 sierpień

18:00 + Helena Figaj (miesiąc po śmierci) – intencja córki Honoraty z synem, córki Grażyny z synami, córki Marioli z mężem, córki Zdzisławy z Michałem, syna Marka z żoną, syna Eugeniusza z rodziną z Kanady, brata Mariana Ostojaka z żoną

19:00 + Anna Przybyszewska w 3 r. śm., Jan Przybyszewski, Aniela Przybyszewska

19:30 + Władysława Szczepaniak w 20 r. śm., Halina Hajdner, zmarli z rodziny Szczepaniaków i Krysiów
PIĄTEK 4 sierpień św. Jana Marii Vianney’a, kapłana

17:00 – 18:00 Spowiedź

18:00 + Roman Wałęsa – intencja cioci Reginy z Mokronosa, Krystyny Minnickiej  z dziećmi, Lesława Grzyba, siostrzeńca Piotra z Małgosią, Marioli i Olka Leśniaków z rodziną

19:00 Za zmarłych
SOBOTA 5 sierpień

15:00 Wziąchów Zmarli z rodziny Jarusów, Kobusińskich, Kwiatkowskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

16:00 O Boże błogosławieństwo dla Borysa Śmigielskiego

17:00 O Boże błogosławieństwo dla Bartosza Preisa w 18 r. urodzin i o Boże błogosławieństwo dla Danuty i Jarosława w 25 r. ślubu

18:00 Do Bożej Opatrzności w intencji nieżyjących oraz obecnych członkiń Koła Gospodyń Wiejskich we Wrotkowie z okazji Jubileuszu 50 – lecia, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatek i pozostałych mieszkańców Wrotkowa

20:00 Serafinów + Janina, Jan, Urszula, Marek, Andrzej, Władysław Pireccy, Mateusz Marcisz i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieNIEDZIELA 6 sierpień XVIII Niedziela zwykła Święto Przemienienia Pańskiego

7:30 + Władysława Kaczmarek w 15 r. śm., zmarli z rodziny: Kaczmarków, Casek,Balcerków, Wójcików, Sobańskich, Roszczaków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 Dziękując za przeżyte 90 lat życia Heleny Chałupniczak, prosząc o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata Heleny i całej rodziny

11:00 W intencji Marianny z okazji 90 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata dla solenizantki i całej rodziny oraz za zmarłego Zygmunta Pierszałe i o Boże błogosławieństwo dla Piotra Galewskiego w 3 r. urodzin
Chrzest: Michalina Galewska