INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 – 12 LISTOPAD 2023

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 6 – 12 LISTOPAD 2023

PONIEDZIAŁEK 6 listopad

8:30 Różaniec + wypominki

9:00 Msza święta za zmarłych z wypominek
WTOREK 7 listopad

19:00 + Jan Polański

19:30 Różaniec + wypominki

20:00 + Marianna Krzekotowska – intencja córki Reginy z mężem, rodziny Bzików z Krotoszyna, Szczotków i Szymczaków z Krotoszyna, Praisów z Gościejewa, Czesława Ruszczyńskiego z rodziną, Lewandowskich z Kotlina, Androwiaków z Kromolic, kuzyna Henryka Frąckowiaka i Teresy Busz
ŚRODA 8 listopad

18:00 + Włodzimierz Biedrzycki – intencja Eugeniusza Tyczyńskiego z rodziną, Marzeny Tyczyńskiej z synem, Razma Pietrala z rodziną

18:30 Różaniec + wypominki

19:00 + Janina Kostka – intencja wnuków i prawnucząt
CZWARTEK 9 listopad Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

18:00 + Antoni, Janina Talarczyk i zmarli z rodziny

19:00 Zmarli z rodziny Rąplewiczów i Wiesnerów

19:30 + Maria Szymczak – intencja cioci Kazi z Szelejewa i kuzyna Jana z rodziną, chrześniaka Sławomira z rodziną, rodzin Kaczmarków z Łagiewnik
PIĄTEK 10 listopad św. Leona Wielkiego

18:00 + Ireneusz Fiedler – intencja brata Stanisława z żoną i dziećmi

19:00 + Antoni Kopeć w rocznice śmierci, zmarli z rodziny Kopciów, Nowackich, Kulińskich, Robakowskich i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i gospodarstwie
SOBOTA 11 listopad św. Marcina z Tours Narodowe Święto Niepodległości

9:00 Mokronos Msza święta w intencji Ojczyzny

15:00 Wziąchów Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą, o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Jana Jagodzińskich w 35 rocznice ślubu, za zmarłych z rodziny Jagodzińskich  i Skrzypczaków

17:00 Mokronos Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Wiesławy i Jana Jamry w 40 rocznice ślubu, długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha, opieki Aniołów Stróżów oraz o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia w małżeństwie

17:45 Mokronos Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marianny w 75 rocznice urodzin

19:00 Serafinów + Janina, Jan, Urszula, Marek, Andrzej, Władysław Pireccy, Józef Szymczak, Mateusz Marcisz i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinieNIEDZIELA 12 listopad Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

7:30 + Barbara w 8 r. śm., Maria, Maria, Stanisław, Helena, Sylwester Chałupniczak, Maria, Walenty, Jan Konarczak, Józef Chałupniczak, Elżbieta, Franciszek, Jan Nyczko i o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

9:00 + Władysława Grygiel w 5 r. śm., Alfons Grygiel, Henryk Naskrętski, zmarli z rodziny Gryglów, Jaśniaków i Naglaków, z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo, z prośbą o opiekę Matki Bożej na dalsze lata

11:00 + Joanna, Stanisław Borowczyk, Stanisława, Stanisław Kostka, Radosław Szajda, Agnieszka, Ignacy Tomczak, Katarzyna Stachowiak, Franciszka Szaniawska, zmarli z rodziny Borowczyków, Kostków, Tomczaków, Szkudłapskich oraz do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże w rodzinie