XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2022

– w środę, 5 października – św. s. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
    – w czwartek, 6 października – św. Brunona, kapłana
    – w piątek, 7 października – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek października. Nawiedzenie chorych od godz. 14:00. Proszę zgłaszać chorych do zakrystii. Spowiedź od godz. 17:00 – 18:00.

3. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Różaniec w dzień powszedni o godz. 18:30, w sobotę o godz. 16:30, w niedzielę o godz. 10:30. Dzieci zapraszamy na różaniec szczególnie w środy i piątki.

4. Za tydzień na każdej Mszy święte będzie liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przystępujących do Komunii Świętej.

5. W poniedziałek, 26 września zmarła + Danuta Kąkolewska, lat 68, zam. Skałów 8. Pogrzeb odbył się w środę, 28 września. Wieczny odpoczynek…

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Szklanny Eugeniusz, Szklanny Zdzisław, Łąkowska, Sierszulska, Sendecka, Krystkowiak. Za tydzień proszę rodziny: Wawrzyniak, Fabisiak, Drukarczyk, Fabianowski, Gruchociak Seweryn.

7. Jest nowy numer „Gościa niedzielnego”.